| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, doresc sa achizitionez aceste 2 modele pachet de carti, TALLY HO VIPER CIRCLE BACK (cele cu cest-uri rosii-argintii) si BICYCLE VENOM REGULAR (tot cu cest-uri rosii-argintii, NU cele strike). am cautat si am trimis mail-uri si intrebari la cele 4-5 site-uri din romaniancare le-am gasit (iluzionist.ro, cartidejoc.ro, playingcards.ro, emagie.ro, pokershop.ro), ce drept am intrebat in week, nu cred ca ar lucra zilele astea, insa sunt disponibil sa astept pana la inceputul lui august datorita jobului, va rog imi puteti spune alte site-uri care au aceste modele de carti sau chiar unii dintre voi sau unde le pot gasi pentru achizitiona? dau funda celui care imi da informatii despre aceste pachete unde le pot gasi.

1 răspuns:
| Soka577 a răspuns:

Mai bine iti vei lua un crown deck este mai bun si este si ieftin oarecum