| Dana a întrebat:

Ce SmS pentru Paste stiti? Cele mai multe si mai frumoase primesc funda!

8 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Soarele maret s-arata
Bolta toata o rasfata
Parca este mai senina
Veselia e deplina
Fiindca astazi este Paşte
Si Hristos a inviat
Credinta El ne-a dat
Sa iubim neincetat
Sa fim buni, milosi in viata
Toate astea ne invata
Hristos a inviat!

Iepurică-iepurel
Stă tot anul cuminţel.
Vine doar în primăvară,
În gradină, de cu seară.
Căci, vezi bine, el cunoaşte
Când e vremea pentru Paşte!
Şi atunci, de dimineaţă,
După ce te speli pe faţă,
Tu să cauţi în gradină,
Pe sub tufe de sulfină,
Ouă roşii, bomboanele,
Ciocolată, acadele.

De pasti cind zorile s-aprind si la biserici clopotele bat, din inima iti zic cu glas plapind HRISTOS A INVIAT!

Fie ca Lumina Sfanta a acestei mari sarbatori sa-ti calauzeasca pasii, sa iti aduca sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma ta! Un Paste fericit alaturi de cei dragi!
Liniste sufleteasca, belsug si lumina sa va aduca Sarbatoarea Invierii Domnului. Paste Fericit!
Bucuria vine din lucruri marunte, linistea vine din suflet, lumina vine din inima fiecaruia! Va urez un PASTE FERICIT!
Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.
Paste fericit, luminos, bucurii si sperante implinite. Hristos a Inviat!
Fie ca Sfintele Pasti sa va lumineze sufletul si casa, sa va aduca numai bucurie si sanatate, iar Dumnezeu sa va aiba in paza!
Fie ca prin miracolul Invierii sa primiti partea de duhovnicie, care sa creasca pacea interioara, puterea faptei intru adevar si desavarsire.

Cioc! Cioc! Astazi am iesit din ou special pentru tine, sa-ti urez un Paste fericit cu rasete de si voie buna.
Dupa un post atat de lung, it doresc multe oua rosii, multi cozonaci si iepurasi de ciocolata! Paste Fericit!
Anul acesta iepurasul sa vina la tine incarcat cu bunatati si sa nu uite sa iti dea si plicul cu cei o suta de pupici de la mine.
In mare graba si plini de voiosie, iepurasii mancaciosi vin sa va ureze „Pasti fericit!" PS: Pastrati-le si lor putina fripturica!
Iepurasi nenumarati/ Sa iti sara buclucas/ Drept pe covoras.
Vine stresiunea acum! Hai sa „pastem fericiti", caci suntem deja grabiti! Printre cursuri si notite, foite si fundite, sa-l pazim pe iepuras, poate scapa un cadouas: doi de 10, trei de 9, ca sa ne mearga si noua. Hai sa fiti fericiti, sa aveti tot ce va doriti si sa pasteti multumiti!"
16 IEPURASI. 8 SE SPIONEAZA…5 SUNT LA SOMNIC SI FRUMOS VISEAZA…2 MAI ALBIORI.DAU CADOU DE SARBATORI.IAR ULTIMUL A CITIT… UN NOU PASTE FERICIT

Fie ca Lumina Divina a Sfintelor Paste sa iti aduca tot ceea ce poate fi mai bun pe lume, Bunul Iisus prin jertfa lui sa-ti fie alaturi toata viata, mereu viu in sufletul fiecaruia si astfel vom trai vesnic! Hristos a-nviat!
Sunt zile cand trebuie sa ne reamintim sa fim mai buni, mai plini de dragoste cu inima calda si mai deschisa, cand lumina sfanta coboara in casele si in inimile noastre… PASTE FERICIT!
Mireasma Sarbatorilor Pascale sa fie un moment unic de intoarcere spre pietate, armonie, speranta, toleranta, evlavie… HRISTOS A INVIAT!
Sa-ti fie viata pufoasa ca un cozonac, fara griji ca a unui miel, colorata ca un ou de Pasti si luminoasa ca ZIUA INVIERII. HRISTOS A INVIAT!
…e atata lumina in jur, pentru fiecare dintre noi. Lasa lumina sa intre in casa sufletului tau si te vei simti cu adevarat implinit…
…si sarac si bogat ia lumina, este cuprins de smerenie, daruire si crede cu adevarat in minuni.

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Anul acesta iepuraşul să vină la tine încărcat cu bunătăţi şi să nu uite să îţi dea şi plicul cu cei o sută de pupici de la mine.

Bucuria vine din lucruri mărunte. Liniştea vine din suflet. Lumina vine din inima fiecăruia. Paste Fericit!

Cei care se războiesc să aducă pace. cei care urăsc să ştie să iubească. cei bogaţi să dăruiască şi să se bucure de Paşte.

Dincolo de cadouri. de petreceri... se află adevărata semnificaţie a Paştelui. încearcă să-i dai lumină şi să o trăieşti cu adevărat. Hristos a înviat!

Dincolo de petreceri. de cadouri şi zile libere se află adevărata semnificaţie a Paştelui. Îţi doresc linişte şi bucurie în viaţă.

Fie că sfânta sărbătoare a Învierii Domnului să-ţi aducă cele 4 taine divine: încredere. lumina. iubire. speranţă. Clipe de neuitat alături de cei dragi şi numai realizări!

Fie că Sfânta Sărbătoare de Paşti să vă coboare în suflet minunea Învierii. Multă căldură. pace şi linişte în suflet. Hristos a Înviat!

Iepuraşul mustăcios. e de Paşte norocos. Nu-ţi lasa cadou în ghete. are el alte secrete: pasca. oul înroşit. cozonacul. mielul fript şi un Paste Fericit!

Iubirea sa pentru oameni trezeşte natura la viaţă şi ne aduce primăvara în priviri şi bucuria în suflet.Paste Fericit!

M-a contactat iepuraşul şi mi-a zis că eu o să fiu cadoul tău de Paşte. Sunt puţin în dilemă! Ar trebui ca în dimineaţa de Paşte să ajung în grădina ta dar parcă tu nu ai grădină... să vin pe balcon? Aştept răspuns!

Să aveţi liniste-n casă şi un an îmbelşugat. Paste Fericit şi Hristos a Înviat.

Sărbători fericite încărcate de lumină. seninătate. bucurie şi dragoste!

Sper să nu te ocolească iepuraşul nici anul acesta. deşi ştiu că nu ai fost atât de cuminte precum încerci să pari.

Fie ca Lumina Divina a Sfintelor Paste sa iti aduca tot ceea ce poate fi mai bun pe lume, Bunul Iisus prin jertfa lui sa-ti fie alaturi toata viata, mereu viu in sufletul fiecaruia si astfel vom trai vesnic! Hristos a-nviat!

Sunt zile cand trebuie sa ne reamintim sa fim mai buni, mai plini de dragoste cu inima calda si mai deschisa, cand lumina sfanta coboara in casele si in inimile noastre... PASTE FERICIT!

Mireasma Sarbatorilor Pascale sa fie un moment unic de intoarcere spre pietate, armonie, speranta, toleranta, evlavie... HRISTOS A INVIAT!

Sa-ti fie viata pufoasa ca un cozonac, fara griji ca a unui miel, colorata ca un ou de Pasti si luminoasa ca ZIUA INVIERII. HRISTOS A INVIAT!

...e atata lumina in jur, pentru fiecare dintre noi. Lasa lumina sa intre in casa sufletului tau si te vei simti cu adevarat implinit...

...si sarac si bogat ia lumina, este cuprins de smerenie, daruire si crede cu adevarat in minuni.

Felicitari de Paste
Sfanta sarbatoare de Paste este un moment in care dragostea, pacea si seninatatea se unesc in numele Domnului. Hristos a inviat!

Hristos a inviat! Si asta se simte in orice are viata, in firul ierbii, in cantul pasarilor, in seninul cerului.

Invierea este un act divin ce da o noua existenta firii noastre. Un fapt care ne priveste pe noi, ne este data sa o dobandim si s-o intelegem. Fie ca astfel sa devenim mai curati si mai buni… Hristos a Inviat!

Poate o sa ti se para complet lipsit de originalitate, dar stii ca vorbele simple sunt si cele mai frumoase. Asa ca... Hristos a inviat!

De Pasti cand zorile s-aprind si la biserici clopotele bat, din inima iti zic cu glas plapand HRISTOS A INVIAT!

Poti sa te maturizezi, sa te cultivi, dar nu vei putea renunta niciodata la bunatatile mesei de Paste!

Mesaje in versuri:
Umbla veste-n tot orasul cum ca vine iepurasul
Sa v-aduca pe-nserat
Paste bun si Luminat!
"In copaci prin vechi coroane
Seve urca in artere
S-ar parea ca-n tevi de orga
Suie slava de-nviere."
(Inviere de Lucian Blaga)
Paste mielul fericit,
Oul sade inrosit,
De rusine s-a scumpit,
Iar iubitul iepuroi
Sa-ti aduca euroi,
Fericire, sanatate, mult noroc si spor la toate!
Mesaje oficiale:
Fie ca Sfanta Sarbatoare de Pasti sa va coboare in suflet minunea Invierii. Multa caldura, pace si liniste in suflet. Hristos a Inviat!
Fie ca prin miracolul invierii sa primiti partea de duhovnicie, care sa creasca pacea interioara, puterea faptei intru adevar si desavarsire.
Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spiritoale si sa va calauzeasca pasii pe drumul vietii.
Fie ca Sfintele Pasti sa va lumineze sufletul si casa, sa va aduca numai bucurie si sanatate, iar Dumnezeu sa va aiba in paza!

| Candy a răspuns:

Iti dau un site si apoi iti zic eu ce sms stiu:
http://www.codrosu.ro/......n-telefon/

1: Hristos a inviat!
un inger alb pe o lalea
va trece azi prin casa t a
si iti ba spune bland soptind
Paste Fericit!

2 : fie ca lumina sfanta a acestei sabatory mary sa iti calauzeaska pasy, sa iti aduka sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma ta.Un Paste Fericit alaturi de cey dragy

3 : umbla vestea in tot orasul
cum ca vine iepurasul
sa va aduka pe inserate
Paste bun si luminat!

4 : in noaptea de inviere
clopotele bat
iar eu iti spun cu drag Hristos a inviat

5 :sarbatori fericite alaturi de cei dragi, sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa si multe bucuri

cam asta e tot ce stiu
dar iti mai dau si cateva site-uri
sa vezy ce iti place si ce nu

http://www.elegantgift.ro/produs/2095/urari_de_paste.html
http://felicitari.ele.ro/Urare_de_paste_--cm112_m2077.html
http://www.ldy.ro/stiri-mondene/urari-de-paste

imi day fundita plz

| Danny_8046 a răspuns:

- Un iepuras tare dragalas…a iesit in cale…cu viteza mare…si-ti ureaza neincetat..sa ai Paste Minunat…si Hristos a Inviat!

| Raluca27 a răspuns:

Liniste sufleteasca, belsug si lumina sa va aduca Sarbatoarea Invierii Domnului. Paste Fericit!
Bucuria vine din lucruri marunte, linistea vine din suflet, lumina vine din inima fiecaruia! Va urez un PASTE FERICIT!
Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.
Paste fericit, luminos, bucurii si sperante implinite. Hristos a Inviat!

Fie ca Sfintele Pasti sa va lumineze sufletul si casa, sa va aduca numai bucurie si sanatate, iar Dumnezeu sa va aiba in paza!
Fie ca prin miracolul Invierii sa primiti partea de duhovnicie, care sa creasca pacea interioara, puterea faptei intru adevar si desavarsire.
Paste fericit!
Cei care se războiesc să aducă pace. cei care urăsc să ştie să iubească. cei bogaţi să dăruiască şi să se bucure de Paşte.
Să aveţi liniste-n casă şi un an îmbelşugat. Paste Fericit şi Hristos a Înviat.
Sărbători fericite încărcate de lumină. seninătate. bucurie şi dragoste!
Dincolo de petreceri. de cadouri şi zile libere se află adevărata semnificaţie a Paştelui. Îţi doresc linişte şi bucurie în viata!
Hey sper ca te-am ajutathappyIti doresc un paste fericit, multa bucurie si sanatate! Sper sa iti fie de folosbig grin

| annaloveanna a răspuns:

Fie ca Lumina Divina a Sfintelor Paste sa iti aduca tot ceea ce poate fi mai bun pe lume, Bunul Iisus prin jertfa lui sa-ti fie alaturi toata viata, mereu viu in sufletul fiecaruia si astfel vom trai vesnic! Hristos a-nviat!

Sunt zile cand trebuie sa ne reamintim sa fim mai buni, mai plini de dragoste cu inima calda si mai deschisa, cand lumina sfanta coboara in casele si in inimile noastre... PASTE FERICIT!

Mireasma Sarbatorilor Pascale sa fie un moment unic de intoarcere spre pietate, armonie, speranta, toleranta, evlavie... HRISTOS A INVIAT!

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| kmarianak a răspuns:

Http://www.interferente.ro/Mesaje-sms-urari-si-felicitari-de-Paste.html
http://www.universdecopil.ro/......Paste.html
Florile inflorite, intinzandu-se sa atinga soarele diminetii, aduc promisiuni de speranta si bucurie pentru fiecare. Paste fericit!

| miki_9062 a răspuns:

16 iepurasi: 8 se spioneaza, 5 sunt la somnic si frumos viseaza, 2 mai albiori dau cadou de sarbatori, iar ultimul a citit Un Nou Paste Fericit!

- A sosit clipa mult asteptata a linistii, impacarii, bucuriei si binecuvantarii sufletului… sa lasam o clipa totul si sa multumim Domnului pentru tot ce ne-a daruit

- A venit timpul ca speranta, credinta si iubirea sa invie in sufletele noastre, aduse de Cel care este Calea, Adevarul si Viata! Hristos a inviat!

- Anul
acesta cu ocazia sfintei sarbatori a Invierii Domnului iti doresc ca iepurasul sa nu uite adresa ta sa vina la tine impovorat cu bunatati si mai ales sa isi aminteasca sa iti dea cadoul meu: un plic cu o mie de pupici. Sarbatori fericite!

- Anul acesta iepurasul sa vina la tine incarcat cu bunatati si sa nu uite sa iti dea si plicul cu cei o suta de pupici de la mine.

- Anul acesta nu mai exista sponsorizari asa ca iti aduc doar urari de fericire, sanatate, veselie si multa iubire. Semnat: Iepurasul!

- As vrea sa petrecem Pastele impreuna. Desi stiu ca nu e posibil, iti voi fi alaturi cu sufletul si sper ca speranta Invierii sa mi te aduca aproape in curand! Paste fericit!

- Bucuria vine din lucruri marunte, linistea vine din suflet, caldura sufleteasca vine din inimile voastre. Sarbatori Fericite!

- Cioc! Cioc! Astazi am iesit din ou special pentru tine, sa-ti urez un Paste fericit cu rasete si voie buna.

- De Pasti cand zorile s-aprind si la biserici clopotele bat, din inima iti zic Hristos a INVIAT!

- De Sfintele Sarbatori va transmitem cele mai alese ganduri de sanatate, liniste sufleteasca si impliniri!

- Dincolo de cadouri
, de petreceri… se afla adevarata semnificatie a Pastelui, incearca sa-i dai lumina si sa o traiesti cu adevarat. Hristos a inviat!

- Dincolo de petreceri, de cadouri si zile libere se afla adevarata semnificatie a Pastelui. Iti doresc liniste, dragoste, bucurie…de sarbatori si tot restul anul!

- Dumnezeu sa va dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o binecuvantare la fiecare pas si un raspuns la fiecare intrebare. Paste fericit!

- Fie ca bucuria Invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice cu cei dragi. Hristos a inviat!

- Fie ca Lumina Sfanta a Invierii sa va calauzeasca!

- Fie ca prin miracolul Invierii sa primiti partea de duhovnicie, care sa creasca pacea interioara, puterea faptei intru adevar si desavarsire.

- Fie ca Sfanta Sarbatoare de Pasti sa va coboare in suflet minunea Invierii. Multa caldura, pace si liniste in suflet. Hristos a Inviat!

- Fie ca Sfintele Pasti sa va lumineze sufletul si casa, sa va aduca numai bucurie si sanatate, iar Dumnezeu sa va aiba in paza!

- Hristos a inviat! Caldura in suflet, familie reunita, sentimente impartasite, satisfactie maxima si bafta la ciocnit…oua!

- Iepurasi nenumarati/ Sa iti sara buclucas/ Drept pe covoras.

- Iepurasul mustacios, e de Paste norocos. Nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonacul, mielul fript si un Paste Fericit!

- In noaptea de inviere cand clopotele bat, sa spunem cu tarie… HRISTOS A INVIAT!

- Invierea este un act divin ce da o noua existenta firii noastre. Ne este data sa o acceptam si s-o intelegem. Fie ca astfel sa devenim mai curati si mai buni….Hristos a Inviat!

- Iti urez ca anul acesta, de Paste
, ce nu-ti aduce iepurasul…sa-ti aduca … ajutorul lui!

- Ou inrosit, miel rumenit, cozonac marit, Paste fericit.

- Paste mielul fericit, Oul sade inrosit, De rusine s-a scumpit, Iar iubitul iepuroi Sa-ti aduca euroi, Fericire, sanatate, mult noroc
si spor la toate!

- Pe vremuri, oamenii aveau cruce de lemn si inima de aur. Acum au cruce de aur si inima de lemn. Fie ca sfanta sarbatoare a Invierii sa readuca aurul in inimile noastre.

- Pentru ca Invierea Domnului este sarbatoarea renasterii va uram, alaturi de acest cadou
Un Paste fericit!

- Poate distanta sa ne tina departe unul de celalalt, insa nimic nu ma poate retine sa-ti urez: Sarbatori fericite si Hristos a Inviat! Al tau prieten (a ta prietena
) de la multi, multi km departare…

- Sa aveti aceste sarbatori pline de lumina si bucurie! Va doresc din toata inima sa aveti un Pasti fericit!

- Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.

- Sa-ti fie viata pufoasa ca un cozonac, fara griji ca a unui miel, colorata ca un ou de Pasti si luminoasa ca ZIUA INVIERII. HRISTOS A INVIAT!

- Sfintele Sarbatori sa va inunde sufletul de pace si credinta, sa va umple casa de lumina si sa va aduca mai aproape de cei dragi!

- Sufletul mi se umple de lumina gandindu-ma la sarbatoarea ce se apropie, la noaptea de Inviere, la mine si la tine, la sentimentele ce ne apropie in fiecare zi mai mult! Hristos a Inviat!

- Umbla veste-n tot orasul cum ca vine iepurasul, Sa v-aduca pe-nserat, Paste bun si Luminat!

- Un iepuras tare dragalas… a iesit in cale… cu viteza mare… si-ti ureaza neincetat… sa ai Paste Minunat… si Hristos a Inviat!
Posturi similare:

* Mesaje haioase Paste – Sms si Urari funny – Paste Fericit!
* Sarbatori Pascale 2009: Mesaje haioase de Paste – Sms si Urari funny Pasti – Paste Fericit 2009!
* Mesaje si Sms-uri de Paste – Cele mai frumoase Urari si Felicitari Pascale
* Mesaje si sms-uri de Paste – Urari si felicitari cu ocazia Pastelui
* Mesaje de Paste-urari de paste-sms si felicitari de paste-cele mai frumoase mesaje de paste cu Isus Hristos

{ 32 comments… read them below or add one }

mihai April 7, 2009 at 15:03

as vrea sa fie mai frunoase aceste felicitari

Reply
alinutza April 17, 2009 at 12:06

superrrrrrrrrrrrrrrrr frumoase sunt mesajele acestea!

Reply
paul April 18, 2009 at 15:17

super
tari aceste mesaje….

Reply
ionut_italianu12 April 18, 2009 at 21:42

super mesaje

Reply
ROXANA April 18, 2009 at 22:30

sunt super mesajele!mai trimiteti paste fericit

Reply
cristian April 19, 2009 at 12:08

super mesajele de paste

Reply
dyana March 15, 2010 at 08:03

super mesajele!paste fericit si voua

Reply
mara March 16, 2010 at 13:02

pup pup sarbatori fericite

Reply
Alice March 22, 2010 at 14:26

Frumoase mesaje! Broavo!

Reply
dyana March 23, 2010 at 08:52

super mesajele! felicitari!

Reply
STEFANA April 3, 2010 at 14:04

voarte tari mesajele!paste fericit si voua!

Reply
Dyennutzza April 3, 2010 at 14:11

Sincer nu prea imi plac numai 2 dintre ele ……….

Reply
George April 3, 2010 at 15:21

super smsuri! paste fericit si voua

Reply
mihai mfiotu April 3, 2010 at 16:44

sms-urile sunt frumoase si calde

Reply
vlad April 3, 2010 at 17:26

UN PASTE FERICIT SA AVETI CE VATI DORIT

Reply
fefe April 3, 2010 at 17:45

super sms-uri.

Reply
gig April 3, 2010 at 22:48

slabe rau frate

Reply
betty April 4, 2010 at 00:26

paste fericit pe2010 la multi aniiiii!

Reply
$Adryan$ April 4, 2010 at 07:14

superr frate sms astea!paste ferikit si voua

Reply
Liudmila Grigoret April 4, 2010 at 09:31

super sunt mesajele astea chiar miau fost de folos…

Reply
adriana April 4, 2010 at 09:40

ai dreptate colegu (mihai)

Reply
@LEX April 4, 2010 at 10:11

foarte frumoase sms-uri paste fericit

Reply
caroli April 4, 2010 at 15:28

faine mesaje…. paste fericit

Reply
Roxana April 4, 2010 at 16:47

misto unele nu toate happy

Reply
diana(salzburg) April 4, 2010 at 18:15

Foarte frumoase,chiar mi au fost de folos.Paste Fericit la toti!

Reply
danubiu April 4, 2010 at 18:47

nemaipomenite aceste mesaje.sper sa aiba efect asupra tuturor care le citesc aceste mesaje.HRISTOS A INVIAT

Reply
adriana April 5, 2010 at 10:53

Super mes .Foarte frumoase si de folos ptr cine vrea sa fie la moda .PASTE FERICIT!

Reply
razvan April 5, 2010 at 18:36

super!SI PASTE fericit si tot ce va dorinti .Hristos a Inviat!Adevarat a Inviat!….super sms-uri de pastetonguetongue

Reply
rozy April 5, 2010 at 21:31

si voia ba hadikapatilor

Reply

Maria April 5, 2011 at 16:00

bey rozy ce-ai te-ai lovit l bostan?

Reply

alexandra December 28, 2010 at 18:22

Un inger bland din cer coboara,
Se roaga-n taina,apoi zboara
De-acolo sus el ne trimite:
Un zambet bland, o raza calda
Si trei cuvinte:
Hristos a inviat !

Reply
leo_boss_fres April 10, 2011 at 19:15

mijtooooooooooo super

Reply

Cancel reply

Leave a Comment

Name *

E-mail *

Website

Vreau sa fiu notificat daca apare un comentariu nou.

Previous post: Reteta de Pasca cu branza pentru Pasti – Pasca traditionala cu branza de vaci pentru Paste

Next post: Dezmembrari auto: Piese din dezmembrari auto, piese auto second hand

*
Ads

Descarca Gratuit RedCode - Love in Dubai

*
Cauta

*
Posturi recente
o Miei de Pasti – Mielul, Jerfa sau Traditie culinara de Paste
o Cartile editurii Nemira online!
o Site online cu oferte de toate felurile pentru toate gusturile!
o Agentie de turism online. Perfect Tour iti indeplineste toate dorintele!
o Agentie de turism online si de incredere! Vola zboara cu tine peste tot in lume!
*
Rent a Car

Întrebări recente