| larisuk_8791 a întrebat:

Ce sport practici? Dece?

Răspuns Câştigător
| BlueBolty10 a răspuns:

Nu practic nici un sport, dar am facut inot si imi place foarte mult fiindca mi-a placut apa de cand eram mic, si imi place mult si baia(dar nu intr-o cabina de dus), oricum poate si pentru ca sunt zodia pesti.(Fund@@ pls)

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu practic din diverse motive... dar imi plac sporturile cu mana.

| cristianorudi7 a răspuns:

Fotbal. de trefal, de sanatate, as vrea sa devin fotbalist

| mihaibrasov a răspuns:

Statul pe scaun. De-aia.

| Doddel a răspuns:

Fotbal
Motivul: pentru ca imi place. sunt talentat si vreau sa devin un mare fotbalist.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Volei... Deoarece este foarte frumos si super tare de ex eu fac de 4 ani si avem meciuri cu alte echiipe unde castigam multe medalii si scapam si de la scoala super tare rolling on the floor)) si calatorim peste tot in tara rolling on the floor)

| HaruhiFujioka a răspuns:

Inot pentru ca de cand eram mica imi placea apa.Cand tata imi facea baie la 1 an imi dadea cu apa pe fata si mie imi placea dar cand ma spala incepeam sa plang happy

| Păpușica_2939 a răspuns:

Dansul. Pentru ca imi place.

| DaNy_6599 a răspuns:

Fotbal ca imi place