| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport practici? si de ce

26 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Statul la pc, din convingeresmug laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sah de placere.
Ciclism din dorinta de cunoastere a unor noi zone/strazi, etc.

| Antrax a răspuns:

Handball, fotbal si scheme cu rolele (pana acum stiu doar sa ma duc cu spatele) de plictiseala ca nu am ce face.

| Bogdana a răspuns:

Practic Qwankido(arte martiale)de 5 ani si as putea spune ca m-a ajutat foarte mult, in clasa a 4 eram o fata retrasa, foarte timida, cu o conditie fizica nu prea buna...si datorita acestui sport, am mult mai multa incredere in mine, am scapat cat de cat de timiditate...sunt foarte multumita.

| ViVi a răspuns:

Volei pentru a ma inalta
happy si am forta in mainitongue

| Gabry a răspuns:

Inot pentru ca imi placelaughing

| Drauzy a răspuns:

Am practicat timp de 4 ani atletismul de performantza (pentru a dezvolta musculatura)... acum practic fotbalul la echipa scoli happy de placere...happy sahul mai joc din cand in cand tot de placere

| FoXy a răspuns:

Volei, si de ce? Pentru ca la sportul asta ma priceplaughing

| buburuzaucigasa a răspuns:

Tenis de camp.Pentru ca ma pasioneaza acest sport.tonguetonguetonguetongue

| Kynext a răspuns:

Eu practic baschet de 6 ani si in paralel fotbal, handbal, inot si alergare de rezistenta(si parkour daca il considerati sportbig grin)...de ce? foarte simplu:imi place sa-mi depasesc limitele si imi place foarte mult miscarea...plus ca iti faci si un corphee hee

| Közmyn17 a răspuns:

Voley-ball...pentru k imi place mult de tot

| gossipgirl a răspuns:

Tenis, voley
si daca bellydance e un sport at da.il practic si pe ala laughing)

| fzcsm a răspuns:

Polo pe apa pentru ca este un sport complex si un sport foarte captivant si frumos.

| bluerose a răspuns:

Aruncatul cu privirea... din plictiseala laughing

| I'm just me a răspuns:

Somnul de lene
Ciclism de plictiseala

| yourfriend_1956 a răspuns:

Volei pentru ca sunt inalta si am forta si datul cu rolele sau cu bicicleta pentru a face putina miscare...

| alinamarinela a răspuns:

Handball-de mica, din generala...si basket pentru ca imi place mult! uneori si fotbal, with mY brother-cand ma plictisesc... si, gimnastik aerobica, cand simt nevoia sa ma ridic de la birou, pun muzica si. e fain, e bun-sportul, cat de cat. happy

| cery a răspuns:

Handbal
de 7 ani
pai k m a dus mamalaughing
dar nu-s dc m o fi duslaughing
k la 7 ani juma atunci pentru prima data
alergam dupa minge sa o prind
pe la 10 ani tipam ca numai ma duc la antrenamente
acum deh m am obisnuit:X

| valyutzu a răspuns:

Fotbalul pentru ca imi place

| zanabuna a răspuns:

Echitatia.si inotul.de placere.winking

| koxatu a răspuns:

practic atletismul de 6 ani am 16 anibig grin si imi place mi se zice ac sunt talentat si voi avea de spus un cuvant in romania

| Andrinho a răspuns:

Cel mai des practic fotbalul(asta in timpul liber)... ceva mai oficial este baschetul care il practic doar in cadrul campionatelor scolarebig grin...inotul vara si schiatul iarna...cred ca este suficientlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basket! Pentru ca imi place mingeabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sport practici? si de ce

| maria_4222 a răspuns:

Sah.concentrare
Inot.sa ma inalt
Ciclism ca sa vad baieti frum p strada

| cristyna84 a răspuns:

Statul la pc...asa imi place laughing)