| alexjar a întrebat:

Ce practici tu la sport?

Răspuns Câştigător
| s3v3n7 a răspuns:

Rotiri de cap, rotiri de trunchi, invartirea bratelor, flotari, saritu ca mingea, mersu melcului, rotiri de maini, de bazin, sfoara, genoflexiuni, abdomene, alergat usor.
Mai sunt dar nu imi vin' in minte.

2 răspunsuri:
| danielalov a răspuns:

Alergari usoare/ de viteza/cu genunchi la piept /cu calcaile la sezuta, jocuri de bascht/handhall/volei/fotball, rotiri de cap, de bazin, de maini, fluturasul, sarituri ca mingea/cu genunchi sus... si multe altele...

| alexjar explică:

Rotiri de cap, rotiri de trunchi, invartirea bratelor, flotari, saritu ca mingea, mersu melcului, rotiri de maini, de bazin, sfoara, genoflexiuni, abdomene, alergat usor.
Mai sunt dar nu imi vin' in minte.