| MihaiA a întrebat:

Ce stare sufleteasca exprima cuvintele : " Tu plin de chin intr-un declin deplin mai ai doar un suspin? " ( am vazut ca se poarta intrebarile astea. )

Răspuns Câştigător
| deltinaurelian a răspuns:

Atunci cind ne distrugem cu pasi repezi sufletul prin toate metodele, bune sau rele, dar mai mult rele, suspinul nostru se indreapta spre cer, ca acolo e adevarata noastra casa si origine.

1 răspuns:
| MihaiA explică:

Deltinaurelian. nu ma asteptam la un raspuns asa scurt si atat de la obiect. chiar imi place raspunsu` tau dar astept sa mai vedem si mai departe.