| ριтʏcнα a întrebat:

Ce telefoane cu tauch screen aveti? sunt bune? cat v-au costat?

Răspuns Câştigător
| SunIsUp a răspuns:

Samsung Corby... Da sunt super :X.in jur de 4-5 milioane maxim happy

13 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Da in primul rand este vorba de telefoane touch screen nu screem asa ca sfatul meu cand vei sti sa scrii corect atunci ia-ti si telefon pana atunci numai bine

| mistikk a răspuns:

Uite ce este a editat bag mana in foc ca a fost scris screem cand a vazut raspunsul meu a dat editare la intrebare crede-ma stiu ce am vazutwinking

| mistikk a răspuns:

Lg kp 500 cel mai bun eu dau cu el de pamant mereu nu e mult 350 lei si este foarte rezistent asta imi place cel mai mult

| Andruta a răspuns:

S5230 star. 6 milwinking eu sunt multumita de el si ti. l recomand

| Iuly006 a răspuns:

Nu am dar ti-l recomand cu placere Nokia X6

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Eu am un LG kp501 cookie si sunt f. multumita de el. Il am de 3 luni si imi place f. mult. Acum cred ca costa in jur de 4 mil si ceva, cand mi l-am luat eu era la reducere. Are camera de 3 mega si la boxe e aude detul de bine. Eu nu am primit card de memorie in pachet cu el, dar o colega de-a mea a primit deci e posibil daca ti-l cumperi sa primesti si tu.
Bafta si sper ca te-am ajutat!

| CosminKidd a răspuns:

@mistikk in primul rand a scris corect screen nu stiu dc ai vazut tu "screem" XoXo a avut o mik greseala la tauch. Mai intai ia-ti si tu ochelari si dupa mai vbwinking. eu am Gigabyte g-Smart S1205 este very bun laughing si nu costa mult 7-8 maxim 9 milioane lei vechi

| Min4 a răspuns:

Eu am un LG Gt505... m-a costat vreo 5 milionae si pot spune ca sunt foarte multumita de el... dar tu poti profita de ofertele de la telefoniile mobile happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi voi lua un Samsung Galaxy s i9000 -19 mil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Iphone 3g de vreo 2 ani si cand l-am luat m-a costat 500 euro

| Anonymous69 a răspuns:

LG KP502 Cookie... e foarte bun, bateria tine mult si m-a costat 449 lei

| skaterboy a răspuns:

Pai eu am un LG gt 505 si am dat in jur de 8 mil jumatate si pot spune ca sunt multumit de el...singura problema ar fi sunetul care nu se adude tocmai tare dar in rest e ok.

| ĤöwCắnSέЄĺш2MyЄyέz a răspuns:

big grinNokia 5800 e foarte bonbatting eyelashesDa costa vreo 12 milioanetongue