| aaaaaaa1 a întrebat:

Ce telefoane cu touch imi recomandati?

6 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Samsung S3520 (mi se pare un telefon bun, nu am eu ci o prietena buna de-a mea, il are de 2 ani si nu a avut decat probleme marunte cu el)
Samsung omnia
mai multe modele cu touch Nokia, sunt foarte rezistente

| EnnY a răspuns:

Iphone:X

| LetyArob a răspuns:

Eu am LG GT 405 si il am din septembrie si merge superrrr bine.Are multe functii si la Orange este 55 euro.
Fundaaaaa?

| Bogdan19999 a răspuns:

Samsung S5230 foarte bun, l-am dus la reparat de doua ori intr-un an laughing.

| Andradaaaa a răspuns:

Nu stiu dar sa nu iti iei Alcatel ot708 fiind ca nu ii bun deloc 1 bateria tine forte putin 2 cameraa De 1, 3mp etc aa nu se intoarce ecranul 4 nu te poti juca erc mai multe nu ii bun. ii frumos ca ii asa de mic si albastruu asa am eu... dar nu e bun.

| Alexandra_4191 a răspuns:

Eu am LG kp 501 cookie de 2 ani si merge super bine happy