| nimeni_2035 a întrebat:

Ce telefon aveti? sunteti multumit/a de el?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Nokia 1680 sunt multumit de el happy

38 răspunsuri:
| lora_9285 a răspuns:

Eu am un Nokia model 6101 si sunt multumita! Este cam trecut, dar imi vine greu sa renunt la el.

| den a răspuns:

Nokia7373... mie imi place ca e finut si delicat, nu prea ma intereseaza cum ies pozele, muzica se aude bine...st multumita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un sony si sunt tare nemultumita de el pentru ca il caut de vreo 4 zile si nu stiu pe unde e, nu raspunde cand il strig si nici nu stie sa se incarce singur.nu are grija nici de incarcator si nici sa-si tina minte numarul. da cand l-oi gasi am sa-l leg de geanta cu o camasa de forta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 6131, mere` de un "Alo, da?" Adica e ok, chiar is foarte multumitalaughing:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa... deci aici ne lăudăm cu sculele noastre, e?
Eu am Sony Ericsson K850i. Mulțumit, altfel nu-l mai aveam demult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un N95 si un E66.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg tribe. si sun multumita de elbig grin... deocamdata.

| V.v a răspuns:

Un LG Shine, nu sunt foarte multumita, dar o sa mi-l schimb prin decembrie, imi iau un Samsung sau un Nokia.

| danadanutza a răspuns:

Nokia 6300. e foarte bun.sunt multumita