| cripsontyphoon a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pentru 1300 lei cu un procesor bun si ecran mare? multumesc anticipat si dau funda. :-)

5 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Iti recomand Acer S500. E un telefon foarte bun, mai performant ca Iphone 4S, un procesor de 1. 5GHz Snapdragon Krait, generatia a 4-a ( e ceva extraordinar ) Ram 1GB, Ecran HD IPS LCD 4.3 Inch, un ecran foarte spatios, memorie interna de 8 GB + card. Eu am unul, e foarte bun, camera de 8 MegaPixel + blitz cu LED happy Ti-l recomand! Pret 900 lei la liber!

| cripsontyphoon explică (pentru greatLOL):

Da dar zic eu e mai bun LG optimus l9

| greatLOL a răspuns (pentru cripsontyphoon):

Te pisi pe el de LG! Am dat unul acum 1 saptamana. Un **** de telefon. Nu recomand. Acer are un ecran mai bun ca Galaxy S4 si Iphone 5. La PPI ma refer (^_^)

Răspuns utilizator avertizat