| dany7300 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati in jur de 500 lei (android, ecran mai mare 3.0",procesor bun)?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Aici găseşti ce vrei http://www.gsmarena.com/......sults.php3
...dar în lumea reală n-o să găseşti ce vrei cu doar 500 de lei :)) Poate cu abonament. Dar mă rog. Găseşte-ţi un telefon care îţi place şi-apoi caută prin magazine. S-ar putea să găseşti cu un abonament rezonabil la un preţ ceva mai mare de 500 de lei, sau la reduceri...

1 răspuns:
| tmteo a răspuns:

Auzi,dar nu ti se pare ca ceri cam multe, pentru pretu ce il oferi. daca vrei procesor bun, ecran mai mare de 3 inch, atunci, plateste mai mult, si le ai pe toate!
Pa-pa!