nony
| nony a întrebat:

Ce-ti place mai mult: Orizontala sau Verticala? Cum nu exista categoria XxX, nici sa nu va ganditi la prostiiwinking

4 răspunsuri:
nony
| nony explică:

Si daca viata e ca un EKG, atunci sa vezi potential laughing

nony
| nony explică:

Acum cativa ani?!?!? Pfff, ma faci sa cred ca sunt ultimul dinozaur de pe aici :)) Ca TpU tampeste, asta o stiam eu inainte sa vii tu.Fii antena : http://www.TPU.ro/......a-si-aici-

Si multe alte postari votate cu ¨ Irelevant ¨, stii tu, loveam acolo unde doare...suuuuuss :)

| Casiana a răspuns:

Orizontala. Ca să fie în antiteza caracterului vertical pe care toţi pretindem că îl avem.

| Lur656i a răspuns:

Orizontala