| anonim_4396 a întrebat:

De ce are femeia sexul pozitionat pe verticala si nu pe orizontala?

Răspuns Câştigător
| floaredetrandafir a răspuns:

Sa nu ametesti atunci cand dai limbi credhappy sau sa nu lipaie atunci cand alearga. dar u sti dc o femeie alearga mai incet decat un barbat happy?

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Chiar nu am raspuns la intrebarea ta, dar de ce barbatii nu au organele deasupra penisului?

| remus a răspuns:

Cand a facut Dumnezeu pe Eva a dat cu barda de sus in jos si a rezultat acel orificiu atat de dorit de noi, bucura-te ca nu ne-a pus Dumnezeu noua bijuteriile in frunte.

| Sniper a răspuns:

Ca i se freaca peretii @floaredetrandafir laughing

Cat despre intrebarea ta bunicule, habar n'am laughing

| vampirika a răspuns:

rolling on the floor
de de aia. ce intrebare malaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facea zgomot cind urca scarile.