| SnicK a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa-i transmit unei fete indirect ca imi place de ea?

Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Off mai bine ii spui "Te plac" si gata.laughing

7 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Dar mai bine ii spui direct ca e mai bine.

| OanaG a răspuns:

Directraised eyebrows

Sau daca iti e rusine zii pe mess, trimite-i un mesaj...vezi tu esti baiat descurcaretzbatting eyelashes

| Zâmbărici a răspuns:

Dar direct ce are?:S:X

Incearca direct ar aprecia mai mult!

bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activeaza-ti bluetooth-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata. daca ii place romantismul ii dovedesti daca nu merge ii spui direct, ai grija sa nu primesti vreun raspuns nefavorabil...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce fel este fata. e mai bine sa o cunosti ca sa stii ce ii place. o fata se simte mai bine daca stie ca o place un baiat. dar da ca vezi ca nu iti raspunde ar fi mai bine sa i vorbesti e sleag ca poate nu iti impartaseste sentimentele.batting eyelashes

| andaaaaa a răspuns:

N-ai cum sa-i transmiti indirect, trebuie sa prinzi curaj si sa treci la atac usor, usortongue