| Stefanel1234 a întrebat:

Cum ii transmit unei fete imi place de ea?
Sunt o fire mai timida si nu stio=u sa vb cu fetele

Răspuns Câştigător
| OtipaOarecare a răspuns:

Nu te ingrijorahappy Fetelor, nu ma refer la toate, le plac baietii timizi, sunt dulcihee hee
Nu poti vorbi cu ea? Cand se uita la tine zambeste-i frumos, prieteneste si vezi cum reactioneaza.Fii mai apropiat de ea,ca un prieten, iar atunci cand totul devine din ce in ce mai bine intre voi, spune, cum te pricepi tu mai bine, ca o iubesti.Nu trebuie sa fii cine stie ce smecher, cavaler de onoare sau print ca sa te placa o fata, caci o fata mereu va aprecia intentiea.Va fi totul bine.

Mult norochappy

8 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa o inviti la un suculet, sa vorbesti cu ea, sa glumesti cu ea, sa ii zambesti, sa o faci sa se simta bine >big grin

| CristiB93 a răspuns:

Cand te apropii de ea si ai ocazia, da-i un pupic pe obraz, dar incet asa si cu pasiune, apoi uita-te in ochii ei si zambeste, isi va da seama atunci, eu asa procedez tot timpul si asta iti recomand si tie happy

| Azµre a răspuns:

Vorbești cu ea mai mult, apoi o scoți afară cum crezi altfel.

| crack123 a răspuns:

Mai intai te apropii de ea(ma refer ca prieten, nu fizic...) si pe urma vezi cum iti raspunde la mici semne, daca arata ca te-ar placea incerci sa ii propui subtil anumite treburi, daca accepta poti fi direct, ca stai bine.

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Cel mai important pas in a cuceri o fata, este sa-i castigi increderea. Trebuie s-o faci sa poata avea incredere ca-ti poate spune orice si tu nu o vei judeca, trebuie sa-i arati ca iti pasa de problemele ei si trebuie sa stie ca se poate baza pe tine oricand. Deci, trebuie sa-i fi mai intai cel mai bun prieten, pentru a-i fi iubit.
Dar ai grija sa nu intri intr-o FriendZone din care sa nu mai poti iesi. Arata-i ca esti sensibil prin lucruri marunte: o floare, 3-5 bonbonele, o scrisoare de dragoste anonima. Ivata sa fi cavalerul pe un cal alb pe care il asteapta toate fetele. Cara-i ghiozdanul, spune-i lucruri frumoase despre cat de bine arata si ce caracter frumos are. Fii Lancelot-ul ei.
Lasa lucrurile sa mearga de la sine. Asteapta ca si ea sa isi arate interesul.
Deci bafta Stefanel kiss.
Fundaa?

| DnZuuL a răspuns:

Pentru generatia asta ori ii zici pe facebook.Ori fata in fata, Sau ii soptesti la ureche happy

| Stefanel1234 explică:

Multumesc pentru raspunsuri