| Missygirl a întrebat:

Ce trebuie sa le promit elevilor pentru a iesi presedintele elevilor? FUNDA URGEENT!

Răspuns Câştigător
| HellBlade a răspuns:

Pai a fi presedinte al elevilor inseamna o responsabilitate cel putin mare.Prin tine ei isi expun punctu de vedere in fata profesorilor u trebuie sa ai un spirit de conducator si sa aperi elevi dar sa nu ii incurajezi in anumite lucruri jignitoarea.Incearca sa le spui ca o sa-i ajuti nu neaparat chesti cu vacante mai multe pauze mai multe ore mai putine e o prostie chestia asta.Fi u si incearca sai ajuti pe fiecare in parte cu ce poti sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sex. "Boassa" de tine.impusca-te cu tot cu mandria tasmug

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Ca o sa dea la buci odata pe saptamana cel putin. Si deja ai luat voturile baietilor... mai ales alora cu cosuri rolling on the floor

| Barney a răspuns:

Ca nu o mai faca orewinking

| ianaa a răspuns:

Pffff sa le promiti?
trebuie sa fie si adevarat ce spui nu doar sa vorbeasca gura fara tine
ca sa devii presedintele elevilor nu trebuie sa le promiti
trebuie sa tte placa ei pe tine pentru ai reprezenta
nu poate fi orcine presedint doar prin promisiuni

| ღmarynaღ a răspuns:

Alta pustuaica obsedata de a fi presedinte al elevilor pentru faima, draga mea ce-a ce faci tu o sa fie doar campanie electorala, daca sti ce-i aia, o sa-si dea toata lumea seama cat de "corecta" esti oh go on

| DulceCaLamaia a răspuns:

Moarte profesorilor.

| Mirra864 a răspuns:

Promitele ce esti in stare ce faci, nu chestii fictive, ca daca promiti si nu faci iti iei adio de la post._.