| eu_8583 a întrebat:

Cine credeti ca va iesi presedintele in Romania?

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

Traian Basescu.

19 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Va iesi prostovanul, agramatul de Geoana, ca il voteaza semenii, aia MULTI, cum spune Lapusneanu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Mircea Geoana, parerea mea. Un om mult mai invatat si diplomat ca Traian Basescu.

| User a răspuns:

Basesculove struck

pupimik
| pupimik a răspuns:

Cred ca va iesi Geoana...cu toate ca mi-l doresc ca presedinte pe Basescu.

| LoryM22 a răspuns:

Oricare ar iesii tot o sa duca tara la saracie si sa-si umple buzunarele, deci imi este indiferent.

| valsulnorilor a răspuns:

MIRCEA GEOANA pentru ca este cel mai bun in aceasta situatie de criza dar nu numai acum!

| Mony_4137 a răspuns:

Basecu, tind cont de voturile din primul turhappy

Răspuns utilizator avertizat
| CopilRasfatzat a răspuns:

Mircea Geoana

| ştrumf_8528 a răspuns:

Pai... daca se voteaza corect (si fara smecherii oh go on ) - Geoana... :X
Daca se triseaza, va ieshi Basescu :-&

| Tessy a răspuns:

Gigi Becali!laughing))))
... Dupa parerea mea oricum nu fac nimic nici Basescu, nici Geoana, dar l-as prefera pe Domnul Traian pentru ca tot a inceput ceva.

| Roxata a răspuns:

Geoană. părerea mea... cei care i]au votat pe ceilalti (Antonescu, Oprescu si cine mai era). fi`ti siguri ca o sa-l voteze pe Geoană. deoarece. daca era sa-l voteze pe Basescu il votau de la bun inceput.

| Effy12 a răspuns:

Micrcea Geoana Basescu nu mai e bun de nimic in astia 5 ani nu a facut nimic pentru tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca nu m-am decis intre Traian Basescu si Mircea Geoana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoanahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pasa oricum nu o sa apuc sa traiesc sa am salar mediu in romania de 1500 Euro.
Basescu a avut timp 5 ani la dispozitie sa faca ceva, acum e timpul lui Geoana; fiecare merita o sansa si nu doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Părerea mea, Geoană.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu, Geoana, Becali...Mai conteaza? De parca nu e acelasi lucru.Toti sunt la fel!

| tweety_8071 a răspuns:

Eu as vrea sa iasa Base. dar totusi cred ca va iesi Geoana fiindca oamenii se lasa manipulati de un prostavan ca asta care nu-i in stare nici sa citeasca de pe hartie.

lOOOl.laughing