| adrian_6090 a întrebat:

Ce urmează să se întâmple în lume?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Bine ca s-au grabit multi sa raspunda numai sa ia punctaj dar din raspunsurile date nu a reiesit nimic.In lume va continua sa se intimpe ce s-a intimplat si pina acum.Nu vor fi schimbari mari fata de ce sti numai poate peste 10 ani daca nu se rezova problema incalzirii globale.

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da tu crezi ca noi suntem prezicatori? Tu in loc sa-ti traiesti viata la maxim te gandesti la ziua de maine? FAIL!

| Asyul95 a răspuns:

Numai dumnezeu stie!

| BubblesDoubleS a răspuns:

Cred ca nu se va intampla nimic special. Aceeasi rutina de dimnieata. Aceleasi actiuni monotone obisnuite rasei umane cum ar fi spalatul pe dinti. Sau cine stie ne-o lovi vreun meteorit maine raspoimainehee hee ori vine domnu' doamne cu apocalipsahee hee si ne-apucam si noi care mai de care de rugaciuni.
Cine stie thinking as zice ca criza economica devine tot "naspa rau" iar prostia continua sa se inmulteasca rapid.
O zi buna happy.

| Dennys1521 a răspuns:

Dumnezeu stiewinking
nu noilaughing

| Anonim134 a răspuns:

Sa`l ciuruiasca pe basescuhappy

| Ancuta7878 a răspuns:

Pai nu stiu ca doar nu suntem noi Dumnezeu! laughing

| charizard96 a răspuns:

Nimic important

| Daria2222 a răspuns:

Nu stiu eu sper ca ceva bun dar nu se stie

| ToXicBrUn3Tt3 a răspuns:

Sa murim de foamewinking