| TheClassicGuitar a întrebat:

Ce v-a adus mosu? big grin

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic

| Shery a răspuns:

Mie nimic, am auzit ca trebuie sa adorm ca sa vina Mosu'!

| FreakyFred a răspuns:

Deci la mine e mai complicat:
am iesit la ora 00:00, curiois pe hol. eram entuziasmat, nu mai puteam de bucurie, iti dai seama. si ies eu frumos pe hol. mare mi-a fost mirarea cand am vazut o cutie gigantica, cam cat un frigider imens. scria pe cutie: "cu drag, de la mosu'winking" si am zis "super". bineinteles ma intrebam ce-o fi, ce n-o fi, asa ca m-am hotarat sa deschid cutia gigantica: BOOM! aici surpriza cea mare: in cutia imensa era o cutie putin mai mica! am deschis a 2a cutie: alta cutie mai mica. a3a: alta cutie s. a. m. d. am ajuns la vreo 33 de cutii! ma intrebam: de unde atatea cutii? si totusi din ce in ce mai mici. am ajuns la a 34a cutie, de-a dreptul minuscula. ma gandeam ca o fi un ceas indoit, impachetat sau ceva de genu. ia ghici! inauntru era o hartiuta pe care scria: "scuze, dar am cheltuit toti banii pe cutii si nu mi-au mai ramas bani de cadou. mai mult noroc la anul. cu drag, m-am... adica mosu'winking"
interesant nu?

| ExpertInMuzica a răspuns:

The classic guitarbig grin vb serios.

| deletedprofile a răspuns:

Mosul mi-a adus un set de inspiratie pentru a raspunde la intrebarea aceasta!

| Cineva_2379 a răspuns:

Un set cu colier şi cercei de argint...
Ţie? happy

| CriminalMinds a răspuns:

Bună!happy
Am primit o paletă gigantică de culori pe care mi-am dorit-o de foarte mult timp, am primit 2 rochiţe pe care le ador love struck, vreo 3 perechi de blugi thinking, o bluză bleumarin şi produse pentru îngrijire.happy
Ţie ce ţi-a adus? smug

Întrebări similare