| BoG_3854 a întrebat:

Ce v-a adus Mosu`?big grin

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un mp4big grin

| NewSummer2013 a răspuns:

Doua rochii groase superbe de iarna care trebuiesc luate cu colanti happy
o pereche de cizme inalte cu toc love struck
o cutie muzicala cu bomboane inauntru (si pictata fata lui Mos Craciun pe dinafar' laughing )
o cutie mare de bomboane de ciocolata de la "HEIDI"
o curea pentru blugi
o pereche de blugi albastrii
o bluza cu curea superba!
si cireasa de pe tort:
o pereche de cerecei de argint cu pietricele semipretioase roz-pal
love strucklove strucklove strucklove struck Arata splendid!winking
Cam atat...

Tu? happy...
Ei bine, iti doresc un Craciun foarte, foarte fericiit!
Si tot ce-ti doresti sa se implineasca!
kisskisskisskisskiss
winking happy

| Graphee a răspuns:

O gramada. happy
Dar cel mai important dar este FERICIREA, pe care o simt acum.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Mi'e mi-a adus niste cosmetice, si haine... Ti'e ce ti'a adus?

| RoX_6698 a răspuns:

O placă de îndreptat părul, o pereche de pijamale, dulciuri, un penar cu Camp Rock, un stilou Hello Kitty şi un caiet cu amintiri Hello Kitty.

| Izzaabellaa a răspuns:

Un ondulator si o placa, 2 perechi de cerecei [ de la tata din voiaj ], un boler, o pereche de blugi, cizme, o caruta de dulciuri. tie?

| Iris9908 a răspuns:

Mie mosul mi-a adus un trenind Adidas, un ceas Cacharel, un parfum Lolita Lempicka, dulciuri si 300 de lei.
Craciun fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a adus haine laughing

| Pusky3 a răspuns:

Un accident si masina in servicehappy