| CoolAlice a întrebat:

Ce v-ar interesa sa gasiti legat de Craciun? Am facut un blog cu retete de Craciun si ornamente handmade, dar daca vreti sa gasiti ceva anume, imi puteti spune si caut mai multe idei si sfaturi. Vreau sa va placa :)
Poate lipseste o anumita categorie, sau vreti sa gasiti o anumita reteta sau model de decoratiune handmade...
Ce-am strans pana acum am pus aici: http://craciunonline.wordpress.com/

Răspuns Câştigător
| yoana22yoana a răspuns:

Ar fi dragut sa pui modele de felicitari de craciun facute handmade, niste globuri si figurine din materiale reciclabile, mai multe colinde si obiceiuri, imformati despre ceea ce semnifica cu adevarat Craciunul si de ce nu chiar desene si creati literare despre aceasta sarbatoare.
Sper ca te-am ajutat!