| hellokittyalba a întrebat:

ce decoratiune handmade as putea face de Craciun? FUNDITA

6 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Hei. Si eu fac aceleasi lucruri. Putem sa ne sfatuim pe messenger. Uite id-ul meu > bloodij0k3r.

| Sănduțța a răspuns:

Pai...Ai putea decupa niste braduti si sa-i lipesti in camera sau un bradut michappy alegi singur...

| JustMe6378962 a răspuns:

Mai uita-te si tu la ArtAttack de pe Disney Junior ( nu ma intreba de unde stiu)

| EternalVampire a răspuns:

Cauta pe net sau inventeaza si tu ceva mai interesant

| biateo98 a răspuns:

Buna... ai putea sa faci bradutii tricotati reprezinta decoratiuni excelente, sa Realizati braduti pentru masa de Craciun sau pentru semineu cu ajutorul unei plase decorative si a unei instalatii de brad, globulet din portocala, globuri pictate, coronite de brad, brose cu oameni de zapada, cizme maro, roz etc., aranjamente festive pentru masa, podoabe, accesorii, decoraţiuni. Succes laughing