| Alien a întrebat:

Ce v-ati propus sa faceti in vara asta si n-ati reusit?

10 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Sa invat

| Adriiiii a răspuns:

Mi-am propus sa iubesc...si n-am reusit!sad

| Madalina285 a răspuns:

As fi vrut sa ma distrez mai mult,sa ma intalnesc cu prietenii si sa stau mai mult cu ei,sa meg de mai multe ori la piscina, strand, Water Park...etc.Cam asta nu am reusit sa fac acesta vara, dar sunt sigura ca la anul totul va fi diferit!

| niNNu a răspuns:

Sa ajung in vama.

| 亚历山 a răspuns:

Am uitat sa ajung in spatal si nu am reusit sa-l bat pe unu ca a fugit...

| elena999 a răspuns:

Sa imi vizitez prietena.Dar n-am reusit de atat de multe ori decat imi imaginam...

| mekage a răspuns:

Am vrut sa ma distrez

| Ichigo523 a răspuns:

Sa ma distrez Si nu prea am reusit.

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyKitty a răspuns:

Salut,
Mi-am propus sa merg la mare dar nu am reusit.
Sa ma intalnesc cu prietena mea Ioana din Anglia [suntem cele mai bune prietene]
Di cam atat.
Pace.