| R0R0 a întrebat:

Ce v-ati propus sa faceti vara asta?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Chiar ieri, 16 iulie, a fost prima mea zi de concediu.
Mi-am propus sa citesc toate acele carti pe care din lipsa de timp le-am tot amanat, sa ascult foarte multa muzica buna, sa ma plimb in fiecare dimineata si/sau seara prin Gradina Botanica si sa filmez si fotografiez frumusetile naturale ce ni se ivesc in fata ochilor la tot pasul, sa petrc cateva zile cu familia la munte si cateva la mare, sa plec si cu prietenele (singure, fara familii, ca intre fete) o saptamana pe undeva, sa pun gemuri si/sau dulceturi din toate fructele de sezon (pe o parte le-am pus deja) si sa-i organizez mamei, in septembrie, o petrecere aniversara si onomastica (e o zi distanta intre cele doua, deci va fi petrecere unica) de neuitat.

| R0R0 explică (pentru Cameliapantiru):

Un raspuns complex.

| Cameliapantiru a răspuns (pentru R0R0):

Multumesc! Ma bucur ca ti-a placut raspunsul meu!

59 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa te intarnesc pe tine, tu?

| R0R0 explică (pentru RAY):

Sa ma ce?
Eu am de gand sa citesc cat mai mult.

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Eu vreau sa invat germana gramatica, apropo m-a ajutat mult raspunsul tau, vreau sa slabesc, in rest acelasi chesti

| R0R0 explică (pentru RAY):

Ok. Eu iti urez bafta.
Sa nu neglijezi si gramatica romana.Si nu, nu sunt ironica. Doar binevoitoare.

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Pai banuiesc ca sunt la fel, poate der, die, das in rest nu vad mari diferente

| R0R0 explică (pentru RAY):

Eu nu stiu o boaba de germana.

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Las ca vei invata dupa nunta

| R0R0 explică (pentru RAY):

Nu ma marit inca.

| Drimmero a răspuns:

Sa privesc cum Arsenal castiga un BPL dupa o pauza de 12 ani.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Sper pentru tine.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Am spus-o ca o dorinta, nu ca o certitudine, nu e sigur niciodata! Pana nu pleaca mortaciunea de Wenger, nu mai exista nicio speranta!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Stiu. E ceea ce vrei tu.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Cand am aflat ca a semnat prelungirea contractului cu inca 2 ani, imi venea sa-l strang de gat, cancerul echipei acest w0nger! Wenger Out!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ups... Trebuie sa il suporti inca 2 ani.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Mortaciunea nu se retrage aici, mai semneaza inca 2 ani si atunci. Si uite asa mai ia Arsenalul carnatul! Oricum... anul asta nu cred ca sunt sanse la campionat, ma linistesc macar sa vad ca locul 4 o sa fie al nostru, celelalte rivale s-au intarit, dar totul depinde de meciuri, de puncte, de golaveraj, o sa fie o lupta crancena!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

E bun si locul 4.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce am inceput deja happy
Sa fiu si sa fac o persoana fericita.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Ooooo... Suna asa romantic.
Ma bucur pentru tine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Ramane un mister ^_^
Si mersi.
Ma gandesc ca si tu ai planuri, nu?

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Nu neaparat. Vreau doar sa am timp si sa fiu lasata sa citesc.Imi e suficient.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Pacat ca toate cartile au un sfarsit. Cuvintele nu sad

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Păcat...

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

sad

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Viata e prea scurta ca sa o petreci trist.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Stiu asta. Am vrut sa spun ca... o carte e trista. Nu viata. Viata mea a prins culoare happy

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

E un mister.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Right.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Oricum ma bucur.

| syd2 a răspuns:

Doresc sa imi perfectionez tehnica la pian si sa invat cat mai multe piese de compozitorii mei iubiti. Mi-am mai propus sa nu mor, cred, mai bine chiar as deveni nebun, insa doar in sinea mea, pentru ca oricum toti sunt ipocriti.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai eu imi propun sa ma distrez, sa ma relaxez sa uit de scoala gimnaziala care m-a enervat timp de atatia ani de zile, sa mai stau si la tara si sa ma bucur de natura si sa stau incontinuare la TPU si sa raspund si sa pun multe intrebari pentru ca imi place TPU.

| R0R0 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Asa am fost si eu la inceput.Dar apoi m-am plictisit...

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Dar tu ce ti-ai propus sa faci vara asta? sunt destul de curios.

| R0R0 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Sa citesc cat mai mult, normal.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru R0R0):

Ma gandeam eu.

| R0R0 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Trebuia sa te astepti la acest raspuns. Stii cat de mult imi place sa citesc.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru R0R0):

Ai mai spus si inainte asta.

| R0R0 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Corect.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru R0R0):

Bineinteles.

| alexandrualind a răspuns:

Sa stau in casa!

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Toata vara?

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

Eventual mai ies si eu mai rar afara.

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Tu stii.

| syd a răspuns:

Prea multe lucruri. pana la urma am ajuns sa pierd vremea, ca de obicei

| R0R0 explică (pentru syd):

Si mie mi se mai intampla.

| syd a răspuns (pentru R0R0):

Mie n-ar trebui sa mi se mai intample, dar aia e. cumva o sa ma adun

| R0R0 explică (pentru syd):

Sunt sigura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F.ing around, no idea.

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Mai faci html?

| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Mda,dar m-as lasa de idee. laughing
Maaaaaaaaaaaa f in el...
Tu ce faci? Ce citesti?

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa incep Ion, dar wattpad-ul e mult mai ispititor.

| MistretulPufos a răspuns:

Ma apuc sa fac hibrizi de oameni gaina si sa cuceresc Moldova

| TheWomanCat a răspuns:

Ma gandesc sa ma dau cu capu de ventilator pana vara viitoare...dar tu?winking

| R0R0 explică (pentru TheWomanCat):

Citesc.
Dar de ce te-ai da cu capul de ventilator?

| FataȘarpe a răspuns:

Vara asta mi-a, facut abosolut nimic. De-abia de am iesit din casa de cateva ori... S-ar putea sa merg la un AquaPark. sper sa nu se schimbe planul

| R0R0 explică (pentru FataȘarpe):

Draga mea, iti sugerez sa faci plimbari mai des, sa vizitezi locuri care te relaxeaza. (chiar daca acel loc e padurea). Incearca sa fii sociabila si sa iti faci prieteni. Uneori e mai bine cand ai cu cine discuta.