| brunetteee a întrebat:

Ce va-ti propus sa faceti in vara asta?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa profit mai mult de ocaziile pe care le voi avea. In principiu sa ies in oras mai des.

| Elena1234456 a răspuns:

Sa merg in tabara si distractie la maxim happy mai ales ca intru la liceuhee hee. Si sa dorm 10 ore pe zi big grin - acum, cu scoala asta, sunt mai mereu obosita.

| Flav a răspuns:

Sa lucrez asupra viitorului meu, va fi cea mai dificila vara.

| Victoria a răspuns:

Sa merg la mare :X

| c0rn3l1uss a răspuns:

Să merg la mare cu, colegii.

| Frogie a răspuns:

Pai pentru inceput, voi pleca impreuna cu prietenul intr-o mini-vacanta la mama, in Italia. Apoi, prin iulie- august vrem sa mergem pe litoral la noi. La sfarsitul lui august vom pleca la Deva la o matusa de-a mea, care sarbatoreste nunta de argint! In rest, munca! happy

| Evaa a răspuns:

1. sa ma distrez.
2. sa stau mai mult timp cu prietenii
3. mare
4. sa mi gasesc un prieten adica iubit, care sa nu insele ca altii
5. sa merg cu trenul
6. picnic
7. sa invat sa dansez dnb
8. sa citesc in natura
9. fotografii
10. filmeee
11. sa ma schimb

| Roxy a răspuns:

Sa nu stau in casa in timpul zilei si in fiecare noapte sa ajung acasa dupa 12 sau sa nu mai ajung acasa, in cazut in care dorm la ceva amic/a
Indiferent de vreme sa fiu toata vara binedispusa si cu zambetul pe buze
Sa merg in cantonamente si sa mai primesc pedepse impreuna cu prietenii cu care am fost prinsi la 3 noapte beti si toti intr-o camera (in jur de 20), sa dau cele mai tari petreceri din oras, sa imi gasesc pe cineva(daca nu si single e bine ca am de unde alege)
Prea putin timp pentru prea mule planuribig grin
Tu ce ti-ai prospus?smug

| stresu a răspuns:

Sa cheltui cat mai putini bani cu putinta, poate si sa fac vreo cativa. In rest citesc pana imi tocesc ochii, iar daca prind ocazie poate umblu un pic. Dar nu mult ca scump dom'lelaughing

| Barbie_9607 a răspuns:

Am cateva planuri insa nu stiu cate se vor indeplini: As vrea in primul rand sa imi gasesc un job de vara sa castig cativa bani, sa ma duc pe la mare sau munte si poate o sa calotoresc si putin prin lumebig grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati * happy

sa trec de sesiune si sa fac niste banuti ca sa`mi iau multe haine big grin
tu? laughing