| FloriiDirectioner a întrebat:

Ce va place cel mai mult cand vine vacanta?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Buna!
Mie imi place totul in vacanta. Ma distrez, nu mai trebuie sa fac teme toata ziua, stau cu prietenii cat vreau, ma culc la ce ora vreau, mai merg intr-o vacanta de o saptamana undeva prin tara sau, in alte tari. Sunt extrem de multe lucruri de facut. In timpul anului scolar, cate-odata credeam ca innebunesc. Veneam de la scoala, mancam si teme toata ziua. Nu aveam timp sa ies cu prietenii, mai pe scurt, toata ziua invatam. Acum, e minunat! Vacanta placuta in continuare, si sa te ditrezi cat poti tu de mult. Pupici!

10 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Imi plac foarte mult vacantele cu familia happy.De exemplu saptamana viitoare ma duc cu 2 din fratii mei, parintii si o prietena de familie la mare.E superb! Imi mai place ca nu trebuie sa stau stresata ca nu am timp sa stau la calculator, ca trebuie sa ma duc la scoala(invat dupa-masa), imi place ca toata lumea iese afara si se distreaza, imi place ca nu am teme, imi place ca e cald, imi place atmosfera asta, imi place ca am timp sa calatoresc, imi place ca pot sa ma duc la bunici cand vreau, imi place ca seara pot sa stau cu prietenii pana tarziu, imi place ca se intuneca tarziu, imi place ca soarele rasare devreme, imi place ca pot sa mananc porumb fiert(il adooor!), imi place ca port haine scurte si subtiri, si daca te uzi putin imediat se usuca, imi place ca pot sa merg la piscina, imi place ca pot sa mananc cata inghetata vreau, imi place ca e ziua mea vara: ADOR VARA! happy
O zi frumoasa!

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Ca pot spune cu zambetul pe buze "maine nu mai e nevoie sa invat".Ca ma pot relaxa, fara sa fiu a doua zi frustrata.Ca pot savura mirosul "libertatii" si ma pot bucura de timpul liber in n moduri.

| Biib28 a răspuns:

Distracţiaa. drooling

| Cioxan a răspuns:

Ca poti sa fac ce vreau! Plec in cluburi fara sa-mi mai pese de a doua zi, dorm cat vreau, daca vreau bani ma angajez pentru un job de sezon, plec in alte tari, stau la pc de dimineata pana seara! Lucrurile astea imi ofera f mult placere happybatting eyelashes funditabatting eyelashes

| adrian2255 a răspuns:

Daca este vorba despre vacanta de vara atunci inotul, caldura si relaxarea

| diavolita_4468 a răspuns:

Sa merg la mare impreuna cu parintii si prietenii...tie.app sa ai o vacanta placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul liber! happy

| SweetyePums a răspuns:

Libertatea!

| SweetyePums a răspuns:

Libertatea!

| patrycya23 a răspuns:

Ca nu mai avem teme sh altele #-)