| Bogdana a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vacanta care vine?

Răspuns Câştigător
| ♥ Sorina a răspuns:

Buna!
Eu m-am gandit sa-mi iau un job, sa castig ceva banisori dar numai jumatate din vacanta. Asa job platit cu saptamana.
Ma gandesc sa merg la bunica mea. Voi face multe iesiri cu colegii.
Si restul nu stiu, voi mai merge si la mare cu familia.
Cam atata big grin
Tu ce vrei sa faci?

7 răspunsuri:
| Bogdana explică:

La fel.merg la mare, pe acasa, iesiri cu prieteni, colegi...multumesc la toti pentru raspunsuri.happy

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay... laughing eu merg in Cipru

| ReveuseKaari a răspuns:

Pei la început mă ocup de intrarea la liceu, iar din 29 iunie mă duc la Londra o săpentru. Apoi poate pe la bunici şi alte chestii mărunte ^^

| ReveuseKaari a răspuns:

Ups. Sorry. Voiam să spun o săptămână. Nu ştiu la ce mă gândeam laughing

| simanapeace a răspuns:

Eu merg la mare si poate si la munte

| Bogdana explică (pentru simanapeace):

Foarte frumos! Distractie placuta!happy

| simanapeace a răspuns (pentru Bogdana):

Mersi happy