| MrWrestleMania a întrebat:

Ce va place? Mie imi plac foarte mult femeile care poarta dresuri, ciorapi, etc. Le iubesc :X Si nu ma pot abtine sa vad altele. sad Voua ce va place cel mai mult la o femeie?

Răspuns Câştigător
| adiedge a răspuns:

Dodo, chiar imi place ce intrebare ai pus si asa ca o sa-ti raspund.i
1.In prinul rand :caracterul ma intereseaza(nu sperioase care cand vad un catel ca latra fuge ca gazela) cele mai infipte imi plac mie(este o fata la scoala care este mai infipta si... cred ca ma place)
2. Felul in care este ea(frumoasa sau urata) dar eu prefer frumoasa
3. Daca e superficiala, gen(ii da fratele mai mare 50 lei si din 50 lei ea ramane cu 0 lei) si am intampinat aceasta ipoteza(chiar azi cand aveam o excursie fratele mai mare a unei colege i-a dat 50 lei si dupa aia in timpul excurisei a cumparat tot felul de chirpiciuri(cct-uri).

Cam asta a fost eu sunt Alin si tu tocmai ti-ai luat una peste bot

PA!

3 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Unghiile ingrijite! :X:X:X:X:X

| negru30 a răspuns:

Le iubesti pe toate? Ce inima mare ai

| Sp3edy a răspuns:

Cand sunt frumoase si poarta imbracaminte stramta laughing.