| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele care vînd la Mec Donald s poarta si vara ciorapi dresuri lycra, este o cerință a șefilor de la Mec? Ca am vazut ca numai la mecuri personalul feminin de acolo au in ținuta de serviciu ciorapi licra. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au de ales între fusta și pantaloni, iar la fusta, evident, trebuie sa aibă ceva ca să nu se vadă direct piciorul plus ca e mai bine pentru ele ca sar tot felul de chestii, mai ales prin bucătărie.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le-ai văzut în fusta sau ce? laughing

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Au de ales între fusta și pantaloni, iar la fusta, evident, trebuie sa aibă ceva ca să nu se vadă direct piciorul plus ca e mai bine pentru ele ca sar tot felul de chestii, mai ales prin bucătărie.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Este posibil sa fie o politica a firmei sau pur si simplu, astfel de ciorapei lycra ofera confort si lejeritate angajatelor! Meriti"a doua sansa"

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru FoxyM):

Ai dreptate, dar si vara pe caniculă poarta ca vad alte fete in alte magazine sau pe stradă nu poarta.

| Albinuța767 a răspuns:

Pur și simplu. Sau poate că îmbrăcăminte sa fie decentă, dar sa fie și comodă. La mine în oraș nu am văzut așa dar cine știe.

| AlexandraEce a răspuns:

Vrei sa vorbim pe wapp?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AlexandraEce):

Ti am trimis numarul meu in mesaj privat l ai citit?