| ForbiddenLove a întrebat:

Ce va place sa faceti vara? pe unde va place sa mergeti? happy

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Bicicleta, fete, delta, nopti albe, fete, bere, fete...

| Meryem027 a răspuns:

In primul rand, sa calatoresc alaturi de cei dragi mie...sa vizitez locuri noi, sa stau la plaja, sa merg la strand, la petreceri... tot ce tine de distractie!

| ForbiddenLove explică:

Sorry ca nu am scris intrebarea corect :-D

| aиdяaaa●• a răspuns:

In primul rand imi place sa stau cu prietenii, chiar daca asta fac tot timpul.Sa merg la strand, sa ma ud cu apa, sa merg in parcurile de distractie etc.In general imi place sa fac tot ceea ce-mi face placere, nu conteaza anotimpul, important e sa ai cu cine sa te distrezi, nu mai conteaza ceea ce facilove struck

| Viviluka a răspuns:

Ma duc oriunde daca stiu ca sunt cu cei dragi mie ma distrez oricunde chiar si acasa. si ce imi place sa fac. ohhoooooo

sa dau spectacole
sa ma ud cu apa
sa ma duc la strand
sa maananc cate 15 inghetatii pe zi
sa stau la soare
etc etc

ORICE ITI PLACE SA FACI MEREU

| PaulW a răspuns:

Imi place sa ma duc la stranduul Tasnad sau Tusnad din Satu mare si La Felix tot din SM aaaa da si sa fac multe cantonamente cu echipawinking

| elena_6631 a răspuns:

Mie imi place sa merg la mare, sa ma distrez cu prietenii, sa imi vizitez rudele din alte orase, sa ma distrz prin club'uri, sa merg la strand, sa stau la plaja

| marykeira a răspuns:

Vara imi place cel mai mult sa calatoresc pentru ca am suficient timp.Imi place sa vizitez tari straine, sa merg la bunici, sau sa stau cu prietenii si sa organizam diferite activitati printre care de exemplu, mersul la marewinking pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In casa jucanduma la ps3 online sau conectanduma la pc pe net

Întrebări recente