| anonim_4396 a întrebat:

Cum va place sa va faceti parul daca mergeti la nunta?

5 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Coafura joaca un rol important in definirea aspectului general al fiecarei femei. Exista unele reguli de stil, care trebuie sa fie respectate atunci cand iti alegi coafura: in functie de lungimea si textura parului, tinuta aleasa, fizionomia fetei etc. http://www.karena.ro/......-potrivita

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Sa fie cel mai trasnettonguelaughing
Sa fie toti cu gura cascatalaughing

| Roxxy691 a răspuns:

Pai poti face un coc nu prea mare sau sa ti`l lasi despinrs... decpinde cum iti place si mai ales cum il ai.

| aab3442 a răspuns:

Cu placa sau cu ondulator/bigudiuri laughing

| oana17a a răspuns:

Pai eu de exemplu mi-l ondulez si il prind cu o fundita lejer la spate(il si dau cu fixativ ca sa stea deoarece am parul drept si se lasa foarte usor). Daca ai parul cret poti sa ti-l prinzi la spate, sau chiar sa-l lasi lejer, iar un coc frumos facut este totdeauna ceva wow. Fundita?puppy dog eyes