| Pisicutza666 a întrebat:

Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai ?

17 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Cred ca 19, si am 16!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Eu am 17 ani.
Si mi-as da 18 deoarece sunt inalta si multi imi zic ca par mai mare happy

| thegatekeeper a răspuns:

Am 17 si mi-as da tot in jur de 17-18 la felul in care arat, insa la cum ma comport si cum sunt, nu mi-as da mai mult de 15 laughing happy.

| BlueStar12 a răspuns:

Fac 16 miercurea viitoare dar sunt destul de inalta si o prietena mi-a zis ca eu par mult mai mare deci m-as putea pune si pe la 18 daca as vrea happy

| Irenexd a răspuns:

Eu am 11 dar m-asi da 13 deoarece sunt inalta si deja imbrac haine de adulti! deci de aia si in plus sunt si draguta
Pa, pa

| negru30 a răspuns:

100 ani ha ha ha

| AxyLexy a răspuns:

Am 14 dar multi ca par mai mare, si multi imi dai 16-17 ani laughing

| DeDeLoVe a răspuns:

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Eu am 13 dar mi'as da 15 sau 16 pentru ca is dezvoltata si inalta

| anaanitaa a răspuns:

Eu am 15. mi as da 16 thinking pentru ca st inalta si par mai mare.

| MoReTtA a răspuns:

Eu am 18 dar par de 16hee hee cand aveam 16 ani majoritatea mai dadeau 19-20 laughing acum invers happy

| elena4ever a răspuns:

Eu am 17 ani dar mi-as da 15 pentru ca sunt mica de statura.
Tu?

| DeeaDePlush a răspuns:

Mi-as da 15, arat ca o fata de 15 ani si ma comport ca una.
Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult decit am. Uneori, necazurile si stresul, te imbatrinesc fara sa vrei sau sa iti dai seama; numai sufletul ramine la fel de tinar.Numai bine.

| davand a răspuns:

Eu as vrea sa am 7 pentru a retraii bucuriile tineretii.

| kiddaAdutZa a răspuns:

Am am 14 dar mi-as da 11 ca sunt prea mica big grin

| scalschi123 a răspuns:

14 ani