| xDivineAngel a întrebat:

Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai?happy

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm,17 cred.

Răspuns utilizator avertizat
| Dina a răspuns:

Cred ca virsta copilariei,este cea mai frumoasa,dulce,aventuroasa,vesela,scumpa, tainica, simpla si repet "frumoasa"(in tot sensul cuvintului) asa ca cred ca vreo 5-10

| MyFirstLove a răspuns:

Depinde. Eu una cam 15 happy

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Nu prea are sens intrebarea ta,daca nu as sti cati ani am inseamna ca mintea nu m-ar ajuta la nimic, ca sa fiu in halul asta, deci automat nu as sti nici ce varsta sa imi dau.

| oBanană a răspuns:

11,5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 anistraight face

| DMX_7058 a răspuns:

Salut eu la peroana mea mias dar varsta de 16 ani in loc de 18 ani deoarece simt si observ ca arat mai tanar. Multe persoane mi-au zis ca am 16 ani!