| nataliaduchess a întrebat:

Vreau sa stiu care este vedeta din Romania pe care voi nu o suportati deloc.Eu de exempu nu o suport pe Simona Sensual mi se pare o depravata o nesimtita.

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Pe multe nu le suport, dar in top se afla Bianca Draguseanu.
Hate her!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai noroc ca Simona Senzual are 4 dosare penale intocmite si a mai fost prinsa in aceasta dimineata in capitala conducand un Mercedes fara permis. Acum trebuie sa umble pe la tribunal sa dea socoteala la magistrati.

| Libelle a răspuns:

Nu ca as cunoaste pe vreuna asa incat sa nu o suport, dar am o antipatie deosebita pentru Andreea Tonciu. Apoi e Iulia Albu.

| 愛日本 a răspuns:

Bianca Drăguşanu nu o suport.Mie chiar nu mi se pare frumoasă zici că e o păpuşă la care vrei neapărat să`i rupi capul.E o perversă a făcut emisiunea ''Burlăciţa'' doar pesntru show, bani, blabla.Nu a ales nicun baiat de acolo.Mai pozează şi goală pe internet.

| ImmortalQueen a răspuns:

Bianca Dragusanu, nu o suport.

| chokingvictim a răspuns:

Nu suport ca-mi sunt bagate pe gat

| adina02 a răspuns:

Fosta monica columbeanu

| BananaSuparata a răspuns:

Boc

| Hohenheim a răspuns:

@Misogin Cred ca magistratii o sa "socoteasca" un pic pasarica doamnei Simona Senzual si cam atat. straight face