| Butterfly9 a întrebat:

Ce veti face de Valentine's day? Cel mai frumos raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AsiSoyYo a răspuns:

Buna. PAi am a merg cu iubitul meu la o lunga plimbare prin parc si pe faleza. Apoi este un bal la noi la scoala si am sa il oau si pe el si vom merge un pic la distractie. Dupa aceea vom merge pana la eforie nord pe jos ( eu stau in eforie sud, el in eforie nord ). Cred ca vom venii inapoi in eforie sud si ne vom plimba cu prietenii pana seara. El va pleca acasa cu parintii lui iar eu voi dormii cu niste prietena. Dar asta se va intampla sambata pentru. ca luni avem scoala. Iar la scoala luni s-ar putea sa vina si Alin sa stam cateva ore impreuna. Ne vom distra. Este categori cea mai romantica sarbatoare. U ce vei face?

1 răspuns:
| teodor10 a răspuns:

Bine winking