| MaDuTzAaAaA a întrebat:

Ce vrea sa zica videoclipul de la melodia "we are the fallen" a celor de la "bury me alive"?

http://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk&ob=av2e

nu inteleg deloc ce e cu mireasa aia in sicriu si cu tipa in negru

Răspuns Câştigător
| Tera a răspuns:

Bury me alive inseamna ingroapata de vie de aici vine faza cu sicriul iar faza cu tipa in negru banuiec ca este cea care a ingropat-o ca sai fure viata sau ceva de denul asta.

2 răspunsuri:
| MaDuTzAaAaA explică:

Da, mi-am dat seama abia dupa ce am publicat intrebarea!laughing
ma grabeam, ce sa fac...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))melodia e bury me alive iar trupa este we are fallen`...