| fizzy_1146 a întrebat:

Imi poate explica cineva cine este femeia aia in negru din melodia Bury me alive? Si de ce se sperie mireasa de ea? Aici e linkul de la melodie : http://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk&ob=av3e

Răspuns Câştigător
| Aishaa a răspuns:

Este Carly, num. de familie l-am uitat. Este solista trupei We Are The Fallen. Si nu, nu sunt acceasi solista femeia in negru si mireasa.Hai sa iti explic videul:mireasa este sora [geamana cred] a solistei[cea in negru] si a ingropat-o de vie [burry me alive-m-ai ingropat vie ]. Parca la sf. dadea la unele videouri si partea cand mireasa zicea ''Parca te-am inrgopat, sora draga '' [in eng bineinteles]. Sper ca te-am lamurit.

1 răspuns:
| mika a răspuns:

Mireasa si femeia aia in negru e una si aceeasihee hee.