| maryse_9270 a întrebat:

Lumea zice ca Evanescence nu a mai scos nici-o melodie noua si ca s-ar fi despartit, e adevarat, si de ce?
Dar eu am gasit o melodie noua ca an de aparitie, cantata de: "We are the Fallen- Bury me alive", dar problema e ca fata acea nu seamana cu Amy Lee si nici vocea ei nu o are...(sorry categorie)
Uitati videoclipul: http://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk

3 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

We are the fallen e un nou band formata din cativa membrii originali de la Evanescence...si atat. Amy Lee n-are nici o treaba cu proiectul asta.

| florynna903 a răspuns:

Vocea seamana dar nu e amy lee cred ca au inlocuit-o pe amy

| Ruxandra15 a răspuns:

Amy Lee nu ar putea traii fara muzica pe care o canta. Nu scot melodii pe banda rulanta ca altii