| RoxanaAndreeaBianca a întrebat:

Ce vreti sa va aduca Mosu?

12 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Cartuşe de imprimantă
Aţe colorate
Cărţi

Tu?
Bye, bye!

| Kesha1428 a răspuns:

Un mobil, sau un Iphone

| LoveToHate a răspuns:

O chitara si zapada!:d
Multa zapada!

| bYbr0kenn a răspuns:

Sanatate si bucurie in familie! happy >big grin

| Chriistiinex a răspuns:

Bucurie,sanatate...

| aandreutsaa a răspuns:

Haine si dulciuri si patine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Vreau sa imi treaca senzatia ca ziua de maine va fi la fel,aceleasi sntimente,aceeasi tristete,aceleasi gandul. Vreau ca visul meu sa se implineasca si sa fiu in sfarsit fericita, nu mai stiu cm e sa fii fericita, vreau soar cavisul meu sa se implineasca.Dar stiu ca nu se va intampla.Craciunul pentru mine nu mai are nici un farmec, e o zi ca oricare alta.

| bunnylover537 a răspuns:

Timp.

| Lluucciiaann a răspuns:

Vreau sa-mi lase sacul lui din care scoate cadouri la nesfarsit. Cam atat, poate si o suvita din barba lui sa-mi aduca aminte de el cand n-o mai fi.

| samy1 a răspuns:

Bucurie Fericire mai mult nimic

| ancaasmin a răspuns:

Fericire si sanatate big grin