| viorel96 a întrebat:

Ce vreti sa va aduca Mosu'?big grin

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un telefon nouhappy tie?

| Psihiatra a răspuns:

Un singur lucru:
zapada!

| Graphee a răspuns:

Sanatate, pace sufleteasca, intelegere cu cei din jur, dar si multa FERICIRE.

Sarbatori fericite!

| Blondamea a răspuns:

Ce vreau sincer?
hmm.sa nu trebuiasca sa-mi fie de ai mei at cand ma vad cu iubitul meu asta e cea mai mare dorinta a mea

| alone a răspuns:

Multa sanatate, fericire si multa liniste in familie atat nu vreau cadouri... APP SARBATORI FERIKITE si sa-ti aduka mosu ce-ti doresti u mai mt:*

| doriiy a răspuns:

Niste supra tk roz cu negruu xD; x; x

| Xonia a răspuns:

Un telefon nou si poate niste zapada.happy

| CarMen_6610 a răspuns:

Sanatate si multa fericire :X si asta iti doresc si tie.Cu toate ca nu m`asi supara daca ar mai contribui cu ceva pe langabig grin.

Bafta si Sarbatori fericite:Xhappy!

| NoBoDy_9430 a răspuns:

Din moment ce eu fac colectie de papusi(nu orice papusi, papusi barbie de colectie) as vrea o papusa pe care sa o pun la colectie.Telefoane am destule, laptop am, calculator am, mp3 nu am dar imi iau buniciihappy
Si in afara de papusa mi-as dori sanatate si fericire:X

| Ycigirl a răspuns:

:d