| Sashavalentine a întrebat:

Ce vreti sa va aduca Mosu? =)

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Un laptop, ca tare mi-ar fi util la scoala! Ca, fix cand am nevoie de un calculator, ba e ocupata sala, ba nu "curge" netul.

| mona a răspuns:

Sanatate

| Alyra a răspuns:

Iubire...♥

| zurick a răspuns:

Il las sa ma surprinda de obicei, oricum va urma dupa si ziua mea

| Madayna a răspuns:

Ooo buna intrebare laughing, nu sunt pretentioasa, ceva fructe, articole de imbracaminte si cam atat big grin

| Prietenoasa a răspuns:

As vrea o orga si cateva dulciuri. Dar nu cred ca primesc asa ceva.

| alexandra444447 a răspuns:

De 15 ani imi rog parintii sa imi ia un telefon si as vrea nesus unul;