| rominianul77 a întrebat:

Ceai pute sa faci intr-o casa in timpu liber cadn afara ploua

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

Asculti muzica
Joci un joc preferat
Chemi niste prieteni
Citesti ceva
Te culci
Dansezi
Gatesti ceva
Privesti un film
Vorbesti pe mess(da-mi daca vrei id-ul)
Faci ce stii mai bine sa faci
Bafta,
Puuup soare*

| rominianul77 explică (pentru Vichtory):

Bravo! Am facut ce meai spus si numai m-am plictisit apropo id-ul meu este deny_fytosul@yahoo.com

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Să înveți să scrii corect românește.

| dianaaaaax a răspuns:

Bună. Sunt o grămadă de lucruri pe cale le poți face când ești plictisit. Cum ar fi... desenezi, pictezi, karaoke), ieși afară cu prietenii, va plimbați cu rolele, cu bicicletă, faceți poze, poți dezlega un rebus, sau chiar să faci tu unul, citești o carte, cheamă o prietenă la ține, faceți o prăjitură, ieși la un suc, uită-te la un film, ascultă muzică, joacă conquiztador sau stai pe TPU și răspunzi la întrebări. Sper că te-am ajutat.