| ღAnamariaღ a întrebat:

Ceao TPU! vre sa imi iau un m!

As vrea sa imi iau un mp3/mp4 big grin sa fie intre 100/200 lei, sa imi aleg culoarea etc.
Sunt din Maramures Sighetul Marmatiei...
Va rog AJUTOR!
:* :* :*

Răspuns Câştigător
| cosminel14 a răspuns:

Buna aleger eu am un mp4 am dat 100de lei pe el 1gb memeorie
bagi filme tot ce vrei te sfatuiesc sa cumperi un chiar merita

1 răspuns:
| Simon a răspuns:

Ipod - foarte multe modele din care poti alege, atat mp3 cat si mp4. Poti alege culoarea, sau poti alege o husa de protectie pe placul tau. Uite aici linkul catre site-ul oficial - http://www.apple.com/ipod/ -, unde poti vedea toate modelele, dupa care poti cauta pe diferite site-uri de tranzactii sau form-uri modelul care-ti place (okazii.ro, computergames.forum etc). Mai sunt si playerele de la iRiver, foarte bune, din cate stiu, firma producatoare s-a specializat pe latura asta. - http://www.iriver.at/homepage.html?L=0 - Recomand aceste doua tipuri pentru. ca am avut ocazia sa le folosesc si am fost foarte multumit. Ca si casti recomand Panasonic. Ai calitate raportata la un pret scazut fata de alte produse similare si sunt destul de bune, urmate de Sony. Castile mentionate nu intra in categoria celor profesionale, sunt de uz comun :D, asta daca nu-ti plac cele care insotesc playerul. Sa "auzim" cu bine :P!