| cocp a întrebat:

Sal TPU. Azi m-am batut la scoala si as vrea ceva curs pe Youtube de box, aparare, sunt baiat, am 1.68 cm si 70 de kilograme.In fiecare zi se iau de mine si le-am zis parintilor,dirigintei, dirigintei lor, directorului, secretarei, dar tot se iau de mine si imi este frica sa merg maine la scoala.
Azi l-am batut pe 1, dar sunt patru, va rog, plz, stau in Sighetul Marmatiei Maramures si nu sunt cursuri ca m-as duce, plz, ajutor!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te uiti la cursuri pe youtube cand o sa te bati cu monitorul, in realitate te duci la politie si faci o reclamatie