| Onusha88 a întrebat:

Ceau! As vrea sa merg la Felix si as dori niste informatii de la cei care au fost recent acolo: cat este intrarea si daca se pot lua in incinta strandului genti frigorifice cu mancare/bauturi de acasa? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

"Ceau" zici ca ai vorbi cu Badea gheorghe care sta in Cucuietii din deal.
Se zice "Buna seara", da in satele de tigani n-ati invatat inca sa salutati.

| Onusha88 explică (pentru unknownn):

Eu m-am gandit sa va salut cu "ceau" pentru ca va consideram apropiati si sa pastram totusi o legatura mai aproape. De unde sunt eu( din Banat) "ceau" este salutul intre amici, cum va consider happy