| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Ceea ce faci in realitate arata intotdeauna ce fel de persoana esti pe exterior si pe interior? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În general da, dar nimeni nu știe cu adevărat ce ai în interiorul tău!
Pa, pa.

| NoUseForAName a răspuns:

Categoric.

Daca in realitate te comporti frumos cu oamenii, esti bland, ajuti pe cine e nevoias cu siguranta inima ta este una primitoare si calda.
In caz contrar, inima ta e "apasata" iar alteori nu mai exista scapare pentru unii din noi.

Sper ca am fost de ajutor.

| Dyana_3851 a răspuns:

In general da