| Adda24 a întrebat:

Cei care au cont pe Clopotel.ro va rog sa ma ajutati.Am incercat si eu sa imi fac cont si nu merge spune ca nu am completat corect codul din imagine si nu stiu de ce.Am intrebat pe o colega si a spus ca nici ei nu-i merge.De ce nu merge?

Răspuns Câştigător
| Ioana128373i a răspuns:

Mie mi-a mers sa imi fac cont pe Clopotel.ro Daca vrei iti voi face eu un cont. Da-mi add pe mess la id yoana_frumusik12 si daca vrei imi zici acolo (in cazul in care vrei sa iti fac cont) detaliile iar apoi iti schimbi dupa tu parola. Bine? big grin

| Adda24 explică (pentru Ioana128373i):

Te-am adaugat sa imi dai accept.multumesc mult!

| luci12nf a răspuns (pentru Adda24):

Nu am nici o cerere

5 răspunsuri:
| luci12nf a răspuns:

Nu stiu ca eu am facut si mi-a mers

| luci12nf a răspuns:

Trebuie sa scrie cu atentie codul si sa dai accept termeni si conditile

| Adda24 explică (pentru luci12nf):

Da asa am facut si tot nu merge