| crisbebe a întrebat:

Cei care sunteti a 7a si ati dat testul predictiv la engleza ce v-a dat?(si mai bine daca sunteti din bucuresti)
La ultimul exercitiu cu ce tema v-a dat scrisoarea?

2 răspunsuri:
| Attack619 a răspuns:

Trebuie sa inveti timpurile verbale, sa stii cum sa pui intrebari si cum sa scrii o scrisoare...noua asta ne-a dat. apropo eu sunt din Galati dar nu cred ca o sa va dea ceva f diferitwinking

| smecher_2046 a răspuns (pentru Attack619):

Eu sunt din targoviste trebuie sa inveti Present Simple, Present Continue si sa inveti sa pui intrebari si iti mai da undele sa incercuiest ia b c sau d si la final scrisoare asa ne-a dat noua