| Razvan03Andrei a întrebat:

Cei ce cunosc foarte bine treaba cu pariurile sportive si stiu cu ce se mananca, doresc sa infiintez o "echipa"(grupa) de cel mult 5 persoane pentru a pune bine pronosticul la meci.Cine o sa vrea si se pricepe o sa aleaga meciurile cele mai convenabile dupa coto si aproximativ 20(de meciuri)... Dupa aceea, ne vom intalni toti pe messenger si ne vom da cu parerea.Eu am un site foarte bun(bet cafe arena) si sunt pregatit cu toate linkurile(site-uri ce compara echipe, pronosticuri, etc.). Ne vom intalni Vinerea pe mess pentru a alege meciurile, iar pana Sambata le vom "dezbate"(daca e 1X sau doar 2 sau daca poate fi psf1) iar dupa asta ne vom alege singuri meciurile si pana Duminkca pariem(as dori sa luam meciurile doar de Duminica din mai multe motiva). Sper ca pana saptamana viitoare sa reusesc sa fac acest lucru si cie stie? Poate pe viitor mai "recrutam". Bafta tuturor! P. S. Rog seriozitate si doresc a fieare membru sa participe la discutii, nu doar sa primeasca biletul "pe tava"!

1 răspuns:
| lastmanalive a răspuns:

Pariez de aprox. 1 an si ceva, cel mai mare castig fiind de 280 de lei, in toamna anului trecut, eu mi-as dori sa intru in echipa ta, putem sa dezbatem cote, meciuri si alte lucruri legate de pariuri sportive, mai ales ca una din rudele mele este foarte experimentata la pariuri, si ma poate indruma.