| IonutzzAvram a întrebat:

Niste pronosticuri pentru meciurile din aceasta seara din Uefa Champions League?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Real Madrid - Napoli 3+ sau Peste 2.5 cum e la unele agentii
Bayern - Arsenal Ambele marcheaza

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Sa te auda Dumnezeu, dar nu prea cred. Tot ce-mi doresc este sa nu o depasim pe Barca in fata luminilor reflectorii

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Stai linistit, trecem de germani. Suntem buni.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Nu ai cu cine sa elimini Bayernul, daca facem egal e mana Dumnezeiasca,, se anunta Ospina titular, vai si amar de meci, asculta-ma ca stiu cine este Arsenal si ce-i poate pielea.

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai vedem dupa meci laughing

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

The Arsenal....sa nu ne facem de ras!

| Drimmero a răspuns:

Real-Napoli 2-0
Bayern-ARSENAL 4-0... Din pacate ne vor rupe in bataie/